OmniBook 5 16-AF1003CI
Ekranın diaqonalı
16"
Əməliyyat sistemi
FreeDOS
Wi-Fi
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Sensorlu ekran
Yox
360 dərəcə fırlanma
Yox
Klaviaturanın dili
İngilis, Rus
Kateqoriya
İş və təhsil
Veb-kamera
1080p
Ölçülər (E × D × H)
357.7 × 254.8 × 18.6 mm
Rəng
Glacier Silver
Çəki
1,77 кq
Zəmanət
12 ay
Videokart
Intel Graphics
Displey
WUXGA (1920 × 1200), 60 Hz
Videokartın növü
Daxili Intel
Prosessor
Intel Core Ultra 5 225U, 2.4 - 4.8 GHz
Hamısını göstər Daha az göstər
Öz rəyini bizimlə paylaş.
1
Göndər
Notbuk HP OmniBook 5 16-AF1003CI (BG7H7EA)
Hələ heç bir istifadəçi rəy yazmayıb
Rəylər 0
Məhsul mövcuddur
SKU: TM-DG-KOT-1114-NB-3027
1.649,99 ₼
2.049,99 ₼
-400 ₼ nağd alışa 1.649,99 ₼
Hissəli alış kalkulyatoru
Şərtlər ilk dəfə olaraq endirimli qiymətə tətbiq olunur
0% 6 ay
0% 9 ay
0% 12 ay